با درود فراوان به همراهان عزیز.
به استحضار می رساند عزیزان علاقه مند به فراگیری مباحث عکاسی بصورت اصولی می توانند با شماره تلفن 09388867221 تماس گرفته و جهت گذراندن مباحث مورد نیاز خود و یا دوره کامل عکاسی که شامل سطوح مبتدی تا حرفه ای می باشد ثبت نام نمایند. نحوه پرداخت شهریه و برنامه ریزی کلاس ها با توجه به وقت های آزاد و شرایط استاد و هنرجو قابل تغییر و برنامه ریزی می باشد.

شهریه کلاس به ازای هر نیم ساعت تدریس مفید پنجاه هزار تومان است. تاخیر از طرف استاد در شروع کلاس از طرف استاد جبران شده و از طرف هنرجو در صورت فشرده بودن برنامه کلاس ها قابل برگشت نمی باشد. هزینه کلاس ها قبل از شروع کلاس از هنرجو اخذ می گردد. هنرجو می تواند هزینه کلاس ها را یکجا پرداخت نماید و یا هر کلاس را جداگانه پرداخت کند.

تعداد کلاس ها با توجه به استعداد و یادگیری هنرجو و میزان تمرین و یا تمایل هنرجو برای ادامه کلاس ها متغیر است، اما هرزمان هنرجو مایل به ادامه کلاس نباشد می تواند از قبل اطلاع رسانی نماید و در صورتی که شهریه جهت کلاس های پیش رو پرداخت شده باشد شهریه پرداخت شده کلاس هایی که برگزار نشده اند برگشت داده خواهد شد.

در صورت تغییر در برنامه هنرجو و یا استاد می بایست در سریع ترین زمان ممکن مراتب را اطلاع رسانی نمایند و جهت برنامه ریزی کلاس بعدی اقدام کنند.

منتظر تماسهای شما عزیزان هستیم.
با سپاس از حضور پر مهرتان