تماس با ما

با سلام به همراهان گرامی

محسن فروغی فر هستم و عکاسی و هنر رو به صورت تجربی و با مطالعه شخصی شروع کردم و تا کنون در بیش از ده نمایشگاه گروهی شرکت کردم و اولین نمایشگاه انفرادی نیز بزودی در مهر ماه برگزار خواهد شد. 

این وبسایت رو با ایده بالا بردن اطلاعات عکاسی و گزارش رویدادهای مربوطه و همچنین معرفی هنر عکاسی و تجهیزات مربوطه راه اندازی کردم و امیدوارم مورد توجه و استفاده همگی قرار بگیره. 

در صورتی که مایل به کسب اطلاعات در زمینه خاصی از عکاسی هستید و یا مایل هستید تا آثار شما مورد نقد و آزمایش هنرمندان دیگر قرار بگیرد و یا در گالری سایت قرار داده شود از طریق راه های تماس اعلام شده در پایان همین متن پیام و تصویر مربوطه را ارسال نمایید. همچنین چنانچه انتقاد یا پیشنهادی در مورد سایت یا مطالب مربوطه دارید خوشحال و مسرور خواهم شد تا پیام شما را ببینم. 

لازم به ذکر هست با توجه به قوانین حاکم در فضای مجازی و جهت ادامه فعالیت موثر و خوب وب پیج از انتشار مطالب، تصاویر و یا نظراتی که نفی کننده قوانین باشند معذور هستیم و پیشاپیش از هنرمندان و همراهان عزیز عذرخواهی می کنم.

همراهان عزیز توجه نمایید که مسئولیت حقوقی و کیفری عکسها یا مطالب ارسالی در خصوص حق مالکیت بر عهده ارسال کننده اثر میباشد و در مورد عکسها ارسال اطلاعات اگزیف عکس جهت درج در سایت الزامیست.

لازم به ذکر است کلیه حقوق مربوط به مالکیت آثار متعلق به صاحب اثر بوده و کپی و یا انتشار تصاویر و یا مطالب بدون ذکر نام صاحب اثر و سایت و یا مجوز صاحب اثر مجاز نبوده و حق اقدامات قانونی برای صاحب اثر محفوظ می باشد.

بیشتر تصاویر و کارهای بنده در صفحه اینستاگرام در دسترس عزیزان و همراهان گرامی می باشد، اما بمرور زمان در وبسایت نیز نمایش داده خواهند شد. منتظر حضور سبزتان هستیم.

راه های تماس با ما :

تکمیل و ارسال فرم تماس در وب سایت

تلفن : 09388867221

email : mohsen.forooghy60@gmail.com

instagram ID : mohsen.forooghy60